مرداد 07, 1400

سخنرانی خانم مریم رجوی در اجلاس شورای ملی مقاومت به‌مناسبت چهلمین سالگرد…

شورای ملی مقاومت؛ سرمایه امروز و فردای ایران اجلاس شورای ملی مقاومت ایران را با…

اجلاس سه روزهٔ شورای ملی مقاومت ایران
در آغاز چهلمین سال تأسیس شورا
پروفسور حمید اقوامی؛ پروفسور ارتباطات ماهواره‌ای صاحب تئوریها و اکتشافات جدید در این رشته، عضو شورای ملی مقاومت ایران
سلام به همه شما من هم چهلمین سالگرد شورای ملی مقاومت را به خانم مریم رجوی، مجاهدین، اعضای شورا و همه مردم ایران تبریک میگویم. من همیشه اعتقاد داشتم و دارم که یک مقاومت باید دارای سه خصوصیات مهم باشد تا بتواند پیروز شود:
یکم: رهبریت آینده‌گرا. رهبر نه فقط باید آینده‌گرا باشد، بلکه باید بتواند آینده‌گرائیش را به تمام همکارانش انتقال دهد. به آنها انگیزه دهد و تشویقشان کند که همه با هم به هدف مشترکشان که پیروزی است برسند.
دوم: باید دارای تشکیلات منسجم و یکدست باشد.
سوم: دیسیپلین اعضایش خیلی مهم است.
با آشنایی‌ای که بیش از ۴۰سال با مجاهدین و شورای ملی مقاومت داشتم و دارم به من ثابت کرده‌اند که این مقاومت با رهبریت برادر مسعود رجوی و خانم مریم رجوی تمام خصوصیات را که گفتم به‌طور کامل دارا هستند. برای همین مطمئنم و خوشبینم در آینده‌ای خیلی نزدیک این مقاومت پیروز خواهد شد. متشکرم.
حمید عظیمی عضو شورای ملی مقاومت ایران
خانم رجوی با سلام و درود به شما و همه هم‌سنگران شورایی در هرکجای دنیا که هستند به‌خصوص به خواهران و برادران مجاهدم در اشرف۳ و با سلام و درود به قهرمانان کانون‌های شورشی در میهن بپا خاسته.
منهم به سهم خودم چهلمین سال حیات و پایداری شورای ملی مقاومت را به مردم ایران به شما به مسئول شورا و به همه یاران تبریک میگویم گفتنی‌ها را در مورد شورا، در مورد نقش بی‌بدیل آقای مسعود رجوی در تأسیس و پایداری و گسترش این شورا، در مورد مقاومت ۴۰ساله شورا و روابط به‌غایت دموکراتیک درون شورایی را خود شما و مسئولان کمیسیونها و یاران شورایی گفتند و من سپاسگزار همگی برای انتقال تمامی این تجربه‌ها هستم.
خواهر گرامی‌مان خانم بدری‌ پورطباخ گزارش جامعی از مشکلات برگزاری کهکشان در فضای مجازی دادند. من ضمن تبریک و دست‌مریزاد به برگزارکنندگان این کهکشان لازم میدانم به‌عنوان یک ناظر و یک کمک‌کار در کارهای تکنیکی پروژه‌های مقاومت، یک نکته را از منظر خودم خدمت همه دوستان عرض گزارش کنم.
وقتی که کارهای هر کشور که خواهر بدری گفتن شروع شد در اینجا یعنی آمریکا هم تحت مسئولیت خواهران و برادرانمون یک ریل کار شروع شد و من باید تأکید بکنم که این نقطه شروع سالیان پیش نبود ما داریم صحبت از حدود ۴ماه پیش می‌کنیم. موضوع هم بسیار ساده بود در دوران قرنطینه و کرونا قصد این بود که برای اون قدم اول ۲هزار نفر رو با پخش تصویرشون روی یک نشست واحد و در زمانی که تظاهرات خیابانی ناشدنی بود و هست در فضای مجازی برگزار کنیم، تا حامیان مقاومت بتونن به صحنه بیان تا حضور در صحنه شون در فضای مجازی ممکن شود. در این زمینه ریل تحقیقاتی شروع شد و در وحله اول و دوم و آخر نتیجه این بود که همه شرکتهایی که کارشون کار همین ارتباطات و برگزاری این نشستها هست سقف این‌که نشستی برگزار بشه و همه بتونن ویدئو پخش بکنن را به هزار نفر گذاشته بودند و هرچی دوستان رفتند و آمدند جواب این بود که حتی برای هزار و یک نفر هم امکان نداره و سقف هزار نفره و طبعاً همونجوری که همه الآن می‌دانند، در همینجا ظرف کمتر از چند هفته یاران مقاومت در اینجا تونستن نشستی برگزار کنند که برخلاف تمام حرف‌هایی که زده می‌شد کاری که نشدنی بود انجام شود و سه تا نشست زوم بهم گره خوردن و اون سد هزار نفر شکسته شد بله همون کار تیمی و همون می‌توان و باید سد و دیوار و راهبند را کنار زد و رسیدیم به کار کارستانی که اشرفی‌ها در کهکشان انجام دادند. یعنی نبود را به بود تبدیل کرد. ناممکن را ممکن کرد و به‌نظر من کهکشان امسال در یک‌کلام اثبات قدرت مقاومت سازمان‌یافته مردم ایران، مجاهدین خلق و هم‌پیمانان آنها برای سرنگونی رژیم ولایت و برای سازندگی در دوران پساولایت فقیه بود.
این اثبات برای مردم ایران و برای هر کسی که ناظر اجرای این برنامه بود بسیار روشن بود و دقیقاً هم به‌خاطر همین است که رژیم مفلوک آخوندی مجبور است که به این هجمه سراسری که علیه رهبران این مقاومت، علیه مسئول شورا و علیه خود شما راه انداخته مرتباً شدت بخشد و آنرا شدیدتر کند.
مشخصاً آن مزدور نفوذی را که همرزم عزیزمون آقای فریدون ژورک به‌خوبی افشاش کرد، همان مزدور نفوذی را با همکاراش به صحنه بفرسته تا بی‌دنده و ترمز به لجن‌پراکنی علیه مقاومت و شورا و مشخصاً علیه شخص آقای مسعود رجوی راه‌بیندازد. واقعیت این است که این رژیم در بن‌بست و مفلوک جدا به ته خط رسیده است و چاره‌ای جز چنگ زدنها به خس و خاشاک ندارد. در خاتمه منهم اجازه می‌خواهم لازم می‌دانم با شما با مسئول شورا آقای مسعود رجوی در مسیر سرنگونی رژیم آخوندی و انتقال حاکمیت به مردم ایران همینجا دوباره تجدید عهد بکنم با درود.
مریم رجوی: با تشکر از شما آقای عظیمی و توضیحی که دادین در مورد تکنیک و فن آنچه که انجام شد و حالا در فرصت دیگه میشه بیشتر صحبت کرد با تشکر از شما و تلاشهاتون.
دکتر محمد حسین تسوجی، پروفسور مهندسی الکترونیک و عضو جامعه دانشمندان نیویورک عضو شورای ملی مقاومت ایران
با درود و تبریک و تهنیت فراوان برای برگزاری مراسم باشکوه و غرور برانگیز کهکشان ایران آزاد و با تبریک و تهنیت برای چهلمین سالگرد تأسیس شورای ملی مقاومت ایران به مسئول شورای ملی مقاومت ایران و رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت به برادران و خواهران مجاهد رفقای همرزم شورایی و سایر هواداران و دست‌اندرکاران و حامیان مقاومت و با تهنیت به خلق قهرمان ایران. مبارک باد.
به نظر من و همان‌طور که مطمئناً سایر دوستان نیز با من هم عقیده هستند تشکیل شورای ملی مقاومت در چهل سال پیش بیانگر درک عمیق رهبر سازمان مجاهدین خلق از قوانین مبارزاتی حاکم بر کشور آن هم در چهل سال پیش که هنوز صف‌بندیها به این صورت شفاف و مشخص نبود می‌باشد. در زمانی که اکثر مخالفان در مقابل دشمن تاریخی، ارتجاع سیاه حاکم بر ایران عقب‌نشینی می‌کردند و یا سر تسلیم فرود می‌آوردند بی‌شک رهبر مجاهدین خلق با درایت و درک عمیق، شورایی را بنیان‌گذاری کردند در حال حاضر بی‌شک به‌عنوان تنها آلترنالتیو دموکراتیک، با توانمندی بسیار بالا که کهکشان اخیر شاید نمونه کوچکی از آن باشد در جهان به ثبت رسیده است. در همین رابطه انتخاب مسئول اول وقت سازمان مجاهدین خلق خانم مریم رجوی به‌عنوان برگ برنده استراتژیک خود نیز یکی دیگر از شاهکارهای مسئول شورای ملی مقاومت می‌باشد.
در اینجا در کمال خضوع می‌خواهم از زحمات شما خانم مریم رجوی از طرف خودم و سایر هم‌اندیشان تشکر نمایم اگر چه می‌دانم شما طبق معمول همیشه خواهید گفت این تشکر را باید از دیگران کرد.
در هر حال من به‌عنوان عضو بسیار ناچیز این مقاومت که افتخار عضویت شورا را از ۲۷سال پیش دارم از تمام زحمات شما و مسئول شورای ملی مقاومت و سایر برادران و خواهران مجاهد و دیگر رفقا و همرزمان دیگر چه در شورای ملی مقاومت چه در اقصی نقاط دنیا تشکر کنم. رمز ماندگاری و بالندگی ما نیست جز پافشاری بر اصول و تعهداتمان بر شعار نه شاه و نه خمینی و سرنگونی تام و تمام این رژیم.
در این باره به‌رغم تشبثات و فشارهای بی‌سابقه از همه جوانب چه خارجی چه داخلی، باید به گزینش صحیح استراتژی ما مبتنی بر واقعیتهای روز بین‌المللی و مبارزاتی از سوی مقاومت ایران اشاره کرد. مبارزه‌ای که در شکل عالی آن یعنی مبارزه مسلحانه اکنون در قالب استراتژی کانون‌های شورشی تدوین شده و به یمن قهرمانان سازمان داده شده در کانون‌های شورشی در اقصی نقاط کشور و به یاری پروردگار یکتا می‌روند که مهر تابان ایران را در سرزمین اهورایی‌مان بتاباند . خدمات حماسه برانگیز این جانبازان آزادی‌ستان میهن چه در سازمان دادن حرکات اعتراضی چه در سمت و سو دادن تظاهراتهای مختلف چه در عملیات نظامی در داخل کشور چون به آتش کشیدن مقرهای مزدوران و یا مجازات آنها چه در همیاری رساندن به هموطنان نیازمند چون سیل‌زدگان و زلزله‌زدگان یا کمک و امدادرسانی در شرایط غم‌انگیز کرونا در داخل مرا وادار به تعظیم و خضوع کامل در برابر این قهرمانان می‌کند آنها امید رهایی و آزادی میهن عزیزمان را هر روزه با فدای جان خود رقم می‌زنند این قهرمانان در اعتلای جنبش به‌مثابه نیروهای ارتش انقلاب نه تنها سرنگونی را میسر می‌کنند بلکه در فردای آزادی نگاهبانان استقلال و آزادی در ایران فردا نیز خواهند بود. پس درود فراوان به این قهرمانان باشد که در فردای آزادی میهن به گونه‌های خندان آنان و بر مزار شهیدان بوسه بزنیم سپاس گذار و من هم می‌خواهم همان که گفتند به زبان آذری بگم منده حاضیر حاضیر حاضیر.
مریم رجوی: با تشکر آقای تسوجی ولی درست گفتین تشکر را باید از بقیه این خواهران و برادران و یاران این مقاومت کرد که روزانه مشغولند به‌طور متمرکز و مستمر و بدون توقف به تلاش و کوشش و از آنطرف هم یاران شورشگر و کانون‌های شورشی که بدون توقف در حال در واقع تلاشند به همین دلیل درود و تشکر و سپاس نثار همه اینها و آنها با تشکر از شما.
زهره ساعتچی عضو شورای ملی مقاومت ایران
با سلام به خواهر مریم عزیزمون و همه اعضای محترم شورا که در این اجلاس حضور دارند برگزاری کهکشان بی‌نظیر و پیروزمند امسال را به رهبران مقاومت و مردم ایران تبریک می‌گویم.
بله شورا چهل ساله شد. چهل عدد بلوغ و کماله پس می‌شود گفت شورا به کمال خود رسیده است جا دارد که صمیمانه‌ترین تبریکات خودم را به برادرمسعود و خواهر مریم و همه کسانی‌که در اعتلای این مقاومت و این شورا تا به امروز کوشیدند و تک‌تک اعضای شورا تقدیم کنم.
بارها و بارها فکر تأسیس شورا و این آلترناتیو را بسیار بسیار تحسین کردم در وضعیت خطیر و حساس سالهای اول انقلاب که خمینی دجال عرصه را در همه زمینه‌ها بر مخالفان به‌خصوص مجاهدین تنگ و تنگ‌تر می‌کرد و با شم ضدانقلابیش دریافته بود که کم‌ترین روزنه در سرکوب حکومتش رو برباد می‌دهد و بهمین دلیل رژیمش را یک‌پایه کرد و شعار مرگ بر ضد ولایت فقیه رو در هر کوی و برزن به‌راه انداخت و هر کسی که تسلیم نمی‌شد یا کنار گذاشته می‌شد و یا به زندان و شکنجه و اعدام می‌رفت، تأسیس شورای ملی مقاومت ابتکاری بی‌نظیر برای تداوم آرمانهای انقلاب ضدسلطنتی و رسیدن مردم به آزادی و دمکراسی بود شرح حال آن روزگار بسیار بسیار مفصل و دردناک هست و در این چهل سال تنها گوشه‌هایی از آن گفته شده است در چنان شرایط خطیر و با غوغایی که ارتجاع به‌راه انداخته بود اگر درایت و فداکاری و از خود گذشتگی برادرمسعود برای تأسیس شورای ملی مقاومت و دعوت از همه نیروهای متعهد و سرنگونی طلب برای بازگرداندن قدرت به مردم نبود چگونه می‌توانستیم به آینده ایران فکر کنیم و واقعاً چه چشم‌اندازی جلوی رو داشتیم بله درچنان شرایطی بود برادر مسعود فارغ از همه خطرهایی که او را احاطه کرده بود و با تجاربی که در مسیر مبارزات خستگی‌ناپذیر خود به‌دست آورده بود در اندیشه برپایی بنایی بسیار مهم در زندگی اجتماعی مردم ایران و رساندن آنها به حق و حقوقشان و بدست گرفتن سرنوشت خودشان بود شورا طیف گسترده‌ای از اقلیتهای قومی، مذهبی و نیروهای لائیک و سازمانها مارکسیستی را شامل میشود.
اما چهل سال مبارزه در سخت‌ترین شرایط ناشی از سیاست‌های مماشات و زد و بندهای سیاسی و بازیگریهای مزدوران رنگارنگ و هزار چهره نفوذی با یا بی‌جیره و مواجب تا به حراج گذاشتن همه سرمایه‌های مردم ایران توسط رژیم برای ماندن بر سرقدرت تنها به یمن رهبری صادقانه و فداکارانه این مقاومت میسر بوده است اکنون که شورای ملی مقاومت در اوج بلوغ و ماندگاری در برابر نظام آخوندی از هر زمان به سرنگونی نزدیکتر شده است جای تبریک و تبریک و هزاران تبریک به برادر مسعود و خواهر مریم را دارد.
من هم همین جا عهد می‌کنم و با برادر مسعود پیمان می‌بندم که هر لحظه بر تلاشهایم برای پیمودن مسیری که برای رسیدن به آرمان آزادی گشوده بیافزایم و همراه با صبای هفت‌برادران عهد کنم که تا آخرش بایستم.
حاضر حاضر حاضر
مریم رجوی: با تشکر از خانم ساعتچی خیلی ممنون درود بر شما.
🙏لطفا به اشتراک بگذارید    
اسفند 02, 1400

محاکمه حمید نوری از دژخیمان قتل‌عام ۶۷ در سوئد - ادای شهادت…

in دادگاه سوئد

by Super User

محاکمه حمید نوری از دژخیمان قتل‌عام ۶۷ در سوئد - ۲۹بهمن ۱۴۰۰ ادای شهادت محمد…
اسفند 29, 1400

محمد قرایی: «محک تجربه مقاومت ایران» و «قصه اون ماهی سیاه»- (همراه…

خوش بود گر محک تجربه آید به میان تا سیه روی شود هرکه در او…
اسفند 24, 1398

ترانه بیداد آسمان

in شعر و ترانه

by Super User

خرداد 17, 1399

مرجان - ترانه بهار ناگزیر – ۱۷ خرداد ماه ۹۹

in شعر و ترانه

by Super User

https://www.youtube.com/watch?v=wpFXRrlyTvU
شهریور 26, 1401

خانم #مریم_رجوی: اعلام عزای عمومی برای قتل وحشیانه دختر مظلوم کرد #مهسا_امینی

مریم رجوی - اعلام عزای عمومی برای قتل وحشیانه دختر مظلوم کرد مهسا امینی «عمیق‌ترین…