فاکس نیوز
حمله اسراییل به کنسولگری رژیم ایران
یکی از مهم‌ترین تحولات جنگ تاکنون است
و بازتاب‌هایی در سراسر خاورمیانه خواهد داشت
 
خبرنگار فاکس نیوز از هلاکت پاسدران سپاه قدس در سوریه گفت: زاهدی، یکی از فرماندهان بسیار نزدیک به اسماعیل قاآنی، مسئول تمام فعالیت‌های رژیم ایران در سراسر خاورمیانه است.
بر اساس گزارشها، یک حمله هوایی اسراییل یکی از پاسداران ارشد رژیم ایران در خاورمیانه و تأسیسات مرتبط با سفارت رژیم ایران در دمشق را هدف قرار داد. این یکی از مهم‌ترین تحولات جنگ تاکنون است و بازتاب‌هایی در سراسر خاورمیانه خواهد داشت.
محمدرضا زاهدی اصلی‌ترین فردی است که ارسال سلاح از رژیم ایران به مناطقی مانند جنوب لبنان را تسهیل می‌کند زاهدی هم‌چنین مسئول تأمین تسلیحاتی شبه‌نظامیان شیعه عراقی و سوری با موشکها و تسلیحاتی بوده که نیروهای آمریکایی را در خاورمیانه هدف قرار داده‌اند، همان تسلیحاتی که توسط حزب‌الله مورد حمایت رژیم ایران برای هدف قرار دادن نیروهای اسراییلی در شمال این کشور استفاده شده است (تلویزیون فاکس نیوز ۱۴فروردین).
فرانس۲۴: حمله به کنسولگری رژیم ایران نشان‌دهنده تشدید جنگ اسراییل با دشمنان منطقه‌یی آن است
   تصویری از قاآنی سرکرده نیروی تروریستی قدس و زاهدای از سرکردگان کشته شده در کنسولگری رژیم در سوریه
 فرانس۲۴: حمله به کنسولگری رژیم ایران نشان دهنده تشدید جنگ اسراییل با دشمنان منطقه‌یی آن است فرانس۲۴: هواپیماهای جنگی اسراییل روز دوشنبه سفارت رژیم ایران در سوریه را بمباران کردند که به‌گفته رژیم ایران،... 
رویترز: حمله به کنسولگری رژیم ایران در دمشق یک تحول در تشدید منازعه خاورمیانه است
   حمله اسراییل به ساختمان کنسولی رژیم ایران در سوریه
 رویترز: حمله به کنسولگری رژیم ایران در دمشق یک تحول در تشدید منازعه خاورمیانه است رویترز ۱۳فروردین گزارش داد: کنسولگری رژیم ایران در دمشق پایتخت سوریه روز دوشنبه با آنچه رسانه‌های...     
🙏لطفا به اشتراک بگذارید